Location : Home > S > SIT9003AI-2-28EB
SIT9003AI-2-28EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-2-28EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-2-28EB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 139370 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-2-28EB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57019 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-2-28EB OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 98690 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-268-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
851-83-013-30-136101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
851-83-013-30-136101 IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-013-30-136101 Preci-Dip 147690 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-013-30-136101 Preci-Dip 288190 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1522760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1522760000 IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1522760000 Weidmuller 157280 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1522760000 Weidmuller 297970 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB291NGCN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
LPPB291NGCN-RC IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB291NGCN-RC NEW 78710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB291NGCN-RC Sullins Connector Solutions 157120 2016+ CONN HEADER .050 29POS Unitronix Electronics Limited
812-22-057-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 57 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-057-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-057-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-057-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 57POS SNGL .335 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd