Location : Home > M > MA3SE0100L
MA3SE0100L
Share on FacebookShare on Facebook
MA3SE0100L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MA3SE0100L SOT-423 96500 PANASONI 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MA3SE0100L SOT423 3000 PANASONIC 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MA3SE0100L DIODE SCHOTTKY 20V 35MA SSMINI 8000 Panasonic - SSG (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MA3SE0100L SOT-423 12930 PANASONIC 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
14-C280-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-C280-20 Aries Electronics 157840 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-C280-20 Aries Electronics 278530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
963125-2000-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
963125-2000-AR-TP 3M 147420 2016+ CONN SOCKET SGL 25POS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
963125-2000-AR-TP 3M 288690 2016+ CONN SOCKET SGL 25POS GOLD SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
963125-2000-AR-TP IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1648810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1648810000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1648810000 Weidmuller 8000 2012+ SOCKET HEADER 16POS 5.08MM BLACK TPC Global Service Co.Ltd.
1648810000 Weidmuller 147640 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
530153-2 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Gold
530153-2 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
530153-2 Semiconductor 21223 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
530153-2 STOCK 45190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
530153-2 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0791091040 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount
0334721606 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.138" (3.50mm)