Location : Home > U > UD4KB100-BP
UD4KB100-BP
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK60313330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.394" (10.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK60313330 IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK60313330 NEW 77650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-048-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
510-93-133-14-071001 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 133POS GOLD
510-93-133-14-071001 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
510-93-133-14-071001 IC 55940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-93-133-14-071001 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
510-93-133-14-071001 Mill-Max Manufacturing Corp. 287830 2016+ CONN SOCKET PGA 133POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-83-006-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-83-006-30-001191 750 stock-samedayshipment B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
831-83-006-30-001191 Preci-Dip 156940 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-006-30-001191 Precidip 50000 14+ ORIGINAL Protec Engineering (S) Pte Ltd
831-83-006-30-001191 Precidip 50000 15+ ORIGINAL Excellent Electronics Components Inc
5-1971771-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.236" (6.00mm)
5-1971771-3 IC 56770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-1971771-3 TE Connectivity AMP Connectors 147470 2016+ CONN RCPT HOUSING 3POS 6MM Unitronix Electronics Limited
5-1971771-3 TE Connectivity AMP Connectors 278970 2016+ CONN RCPT HOUSING 3POS 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0026481142 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
430115-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
1013750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1013750000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1013750000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 8POS EKT Electronics Co., Ltd
1013750000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 8POS TPC Global Service Co.Ltd.
1013750000 Weidmuller 157540 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited