Location : Home > S > SIT9003AI-2-28DO
SIT9003AI-2-28DO
Share on FacebookShare on Facebook
SIT9003AI-2-28DO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT9003AI-2-28DO OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 139570 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT9003AI-2-28DO OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57219 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT9003AI-2-28DO OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 99090 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1946406 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1946406 Phoenix Contact 157330 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1946406 Phoenix Contact 297410 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-83-020-30-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
851-83-020-30-001191 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-020-30-001191 Preci-Dip 147710 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-020-30-001191 Preci-Dip 288070 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com