Location : Home > S > SIT9002AC-18N18ET
SIT9002AC-18N18ET
3211820 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Orange 8-20 AWG
3211820 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211820 Phoenix Contact 147200 2016+ PT 6 OG Unitronix Electronics Limited
3211820 Phoenix Contact 287890 2016+ PT 6 OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
299-87-618-10-002101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
299-87-618-10-002101 IC 57410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
299-87-618-10-002101 Preci-Dip 157630 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
299-87-618-10-002101 Preci-Dip 278150 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
299-87-618-10-002101 Precidip 529 N-STAR INTL ELECTRONICS LIMITED
PPPC332LFBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PPPC332LFBN NEW 78350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPPC332LFBN ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0039300060 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
0039300060 MOL 22350 14+ MEGA IC ELECTRONICS.CO.LTD
0039300060 MOL 5398 11+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
0039300060 MOL 9550 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
T37070-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37070-16-0 IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37070-16-0 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-011-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 11 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-011-30-003101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-011-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-011-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157630 2016+ CONN SPRING CONT 11 POS .217 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-011-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 278150 2016+ CONN SPRING CONT 11 POS .217 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-87-015-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-015-10-001101 Preci-Dip 157130 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-87-015-10-001101 Preci-Dip 297470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com