Location : Home > 4 > 416F38425CKT
416F38425CKT
Share on FacebookShare on Facebook
416F38425CKT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38425CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 139780 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38425CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 42005 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F38425CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 139780 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38425CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 57429 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38425CKT CRYSTAL 38.400 MHZ 8PF SMT 98350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-048-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold