Location : Home > S > SIT8918BE-11-33S-25.000000E
SIT8918BE-11-33S-25.000000E
12-0501-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 12POS TIN
12-0501-30 Aries Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
12-0501-30 STOCK 46870 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
10-9503-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
10-9503-21 Aries Electronics 157120 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
10-9503-21 Aries Electronics 278490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-9503-21 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
16-1508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-1508-31 Aries Electronics 157650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-1508-31 Aries Electronics 277950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-1508-31 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-228-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-228-41-002101 Preci-Dip 147150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-228-41-002101 Preci-Dip 287610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSW-103-01-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-103-01-S-S In.Stock 78500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SSW-103-01-S-S originalne 75201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SSW-103-01-S-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 3POS SNGL GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SSW-103-01-S-S IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-011-40-252191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-83-011-40-252191 Preci-Dip 157590 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-011-40-252191 Preci-Dip 298730 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1979960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1979960000 Weidmuller 157740 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1979960000 Weidmuller 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1586862-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug White
1586862-2 TE 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1586862-2 TE 35000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
850-10-009-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
850-10-009-20-001101 Preci-Dip 146940 2016+ CONN HDR 9POS 1.27MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
850-10-009-20-001101 Preci-Dip 288150 2016+ CONN HDR 9POS 1.27MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1734006-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm)
1734006-9 TE Connectivity AMP Connectors 157440 2016+ 9PHPI 2.5MM PITCHSHROUDED Unitronix Electronics Limited
1734006-9 TE Connectivity AMP Connectors 288350 2016+ 9PHPI 2.5MM PITCHSHROUDED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com