Location : Home > S > SIT8209AI-G-18S
SIT8209AI-G-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8209AI-G-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8209AI-G-18S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 139900 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8209AI-G-18S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 57549 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8209AI-G-18S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 1.8V 97690 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-796696-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-796696-0 TE Connectivity AMP Connectors 157630 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796696-0 TE Connectivity AMP Connectors 299110 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-030-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-030-10-004101 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-030-10-004101 Preci-Dip 147780 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-030-10-004101 Preci-Dip 287470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-125-03-G-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
91596-122 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
433212-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433212-20-0 IC 59160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430501-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1-480498-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.200" (5.08mm)