Location : Home > S > SIT9002AC-33N25SQ
SIT9002AC-33N25SQ
499-83-256-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
426-83-222-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
426-83-222-41-002101 50000 14+ ORIGINAL Protec Engineering (S) Pte Ltd
426-83-222-41-002101 50000 15+ ORIGINAL Excellent Electronics Components Inc
426-83-222-41-002101 Preci-Dip 147050 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
426-83-222-41-002101 Preci-Dip 287810 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
32-3553-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS GLD
32-3553-11 Aries Electronics 147850 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS GLD Unitronix Electronics Limited
32-3553-11 Aries Electronics 277770 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 32POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1710650000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1710650000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 23POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1710650000 Weidmuller 157380 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1710650000 Weidmuller 298170 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SFC-115-T2-LM-D-A-K-TR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
SFC-115-T2-LM-D-A-K-TR Samtec Inc. 146940 2016+ CONN RECPT 30POS .050 SMT DUAL Unitronix Electronics Limited
0009522138 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
1-1761608-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-794629-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
5-794629-4 Electronics 26810 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-794629-4 Electronics 26810 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-794629-4 STOCK 45890 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-1969595-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)