Location : Home > S > SIT8008ACT3-18S
SIT8008ACT3-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACT3-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACT3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 32315 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SIT8008ACT3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 57739 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACT3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 98130 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT8008ACT3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 140090 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACT3-18S OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 98130 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021321-00082T1LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 82 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021321-00082T1LF Amphenol FCI 147030 2016+ CONN RCPT 82POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
20021321-00082T1LF Amphenol FCI 288110 2016+ CONN RCPT 82POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3033126 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Feed Through Gray 2-14 AWG
3033126 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3033126 Phoenix Contact 147610 2016+ FEED THROUGH TERM BLOCK 2-14AWG Unitronix Electronics Limited
801-87-037-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-037-10-004101 IC 56760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-037-10-004101 Preci-Dip 147390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-037-10-004101 Preci-Dip 288790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929972-01-21 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
T38128-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38128-16-0 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38128-16-0 NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-053-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 53 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-053-30-003101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-053-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-053-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157270 2016+ CONN SPRING CONT 53 POS .217 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-053-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 278410 2016+ CONN SPRING CONT 53 POS .217 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87220-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-5103309-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
1-5103309-0 TYCO 618 2015+ New & original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
194269-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Silver
194269-1 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1072230000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)