Location : Home > S > SIT8008ACT3-18E
SIT8008ACT3-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACT3-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACT3-18E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 98530 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT8008ACT3-18E OSC MEMS PROG 5.0X3.2MM 1.8V 57839 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-83-024-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-024-66-001101 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-024-66-001101 Preci-Dip 147430 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-024-66-001101 Preci-Dip 288910 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-1508-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-1508-20 Aries Electronics 156970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-1508-20 Aries Electronics 278750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-1508-20 IC 59550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB20221500 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
CB20221500 Eaton 157570 2016+ CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CB20221500 IC 39680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB20221500 NEW 89170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-87-046-10-457101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
929841-01-38-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
829-22-008-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Through Hole, Right Angle
829-22-008-20-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
829-22-008-20-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
829-22-008-20-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER 8 POS R/A SIP PCB EKT Electronics Co., Ltd
829-22-008-20-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ HEADER 8 POS R/A SIP PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
801-87-020-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-020-10-173101 Preci-Dip 157150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-020-10-173101 Preci-Dip 297350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CFTW-12 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CFTW-12 Curtis Industries 147060 2016+ CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CFTW-12 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CFTW-12 NEW 88990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
794542-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)
794542-8 TE Connectivity AMP Connectors 278290 2016+ CONN PLUG 8POS FREE HANGING Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
794542-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
794542-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 8POS FREE HANGING Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2-179228-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Blue 0.079" (2.00mm)