Location : Home > S > SIT1602ACF8-18E
SIT1602ACF8-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACF8-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACF8-18E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 139360 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACF8-18E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 57009 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACF8-18E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 98670 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-83-027-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
851-83-027-20-001101 IC 56580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-027-20-001101 Preci-Dip 147020 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-027-20-001101 Preci-Dip 287690 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
855-83-129-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 129 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
SSQ-115-03-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
826-22-004-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
826-22-004-00-001000 IC 58000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
826-22-004-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147180 2016+ CONN HDR SPRING DL 4POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
826-22-004-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 297410 2016+ CONN HDR SPRING DL 4POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-1546702-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
4-794636-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Tin