Location : Home > S > SIT8008ACF2-33E
SIT8008ACF2-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACF2-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACF2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 140200 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACF2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57849 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACF2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 98290 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-076-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1762143001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1762143001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1762143001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 16POS BLK 24PC TPC Global Service Co.Ltd.
1762143001 Weidmuller 147420 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited