Location : Home > S > SIT8008ACF2-33S
SIT8008ACF2-33S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACF2-33S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACF2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 98090 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT8008ACF2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 140100 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACF2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57749 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACF2-33S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 98090 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
08-7550-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 8POS TIN
08-7550-10 Aries Electronics 279130 2016+ CONN SOCKET SIP 8POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-042-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold