Location : Home > T > TYEAACSANF-19.200000
TYEAACSANF-19.200000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325318-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325318-14-0 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CFTPW-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CFTPW-6 Curtis Industries 157270 2016+ CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CFTPW-6 IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CFTPW-6 NEW 88550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK50212130 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK50212130 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK50212130 NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-1571552-4 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
5-1571552-4 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
5-1571552-4 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-1571552-4 TE Connectivity AMP Connectors 147020 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Unitronix Electronics Limited
5-1571552-4 TE Connectivity AMP Connectors 287690 2016+ CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-S1-019-10-015101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 19 Position Spring Piston Connector Through Hole
811-S1-019-10-015101 Preci-Dip 147680 2016+ CONN SPRING LOAD 19POS SNGL PCB Unitronix Electronics Limited
811-S1-019-10-015101 Preci-Dip 297910 2016+ CONN SPRING LOAD 19POS SNGL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
292228-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount, Right Angle Tin
292228-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 4POS R/A SMD TIN TPC Global Service Co.Ltd.
1-480350-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural
1-480350-0 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
1-480350-0 TECONNECTI 20100 16+ s/n Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
1-480350-0 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
5439086 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5439086 Phoenix Contact 157290 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5439086 Phoenix Contact 298050 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325022-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws