Location : Home > S > SIT8008ACA2-28E
SIT8008ACA2-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACA2-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACA2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 139890 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACA2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57539 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACA2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 97910 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-87-049-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
0387203820 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
68685-404LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
811-22-017-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 17 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-017-30-004101 38874 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
811-22-017-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-017-30-004101 Semiconductor 22023 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
811-22-017-30-004101 STOCK 46070 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1236080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1236080000 Weidmuller 147650 2016+ BCF 3.81/15/180FZE SN OR BX Unitronix Electronics Limited
22-28-4022 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
5-104319-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-104319-8 13233 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
5-104319-8 IC 56830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-104319-8 TE Connectivity AMP Connectors 157290 2016+ CONN HEADER 12POS DUAL R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
5-104319-8 TE Connectivity AMP Connectors 298110 2016+ CONN HEADER 12POS DUAL R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-640456-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1-640456-7 Electronics 27739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-640456-7 Electronics 27739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-640456-7 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0430450602 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
0511630401 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm)
1808609 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole