Location : Home > S > SIT8008ACA2-28S
SIT8008ACA2-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACA2-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACA2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 139690 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACA2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57339 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACA2-28S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 97710 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387217320 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
282959-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)