Location : Home > S > SIT8008ACA2-25S
SIT8008ACA2-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACA2-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACA2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 139990 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACA2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57639 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACA2-25S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 98110 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-1546223-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546223-0 IC 56430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546223-0 TE Connectivity AMP Connectors 157880 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546223-0 TE Connectivity AMP Connectors 297470 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-012-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 12 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-012-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-012-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-012-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 12POS DUAL .275 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
814-22-012-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 12POS DUAL .275 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
430110-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430110-26-0 IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0099990987 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
350-10-115-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-115-00-001101 Preci-Dip 156930 2016+ CONN HDR 15POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-115-00-001101 Preci-Dip 298970 2016+ CONN HDR 15POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-5102162-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
1-5102162-0 Electronics 26999 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-5102162-0 Electronics 26999 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-5102162-0 STOCK 46540 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
5452448 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole