Location : Home > S > SIT3809AI-G-33EB
SIT3809AI-G-33EB
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-G-33EB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-G-33EB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 56959 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-G-33EB OSC MEMS PROG 3.3V SMD 97690 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-102986-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold