Location : Home > S > SIT8209AI-2-18E
SIT8209AI-2-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8209AI-2-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8209AI-2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 139770 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8209AI-2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57419 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8209AI-2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 97570 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASBM62 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Gray 8-22 AWG
ASBM62 Amphenol PCD 147760 2016+ TERM BLOCK 3CONT DIN 8MM WHITE Unitronix Electronics Limited
ASBM62 Amphenol PCD 287490 2016+ TERM BLOCK 3CONT DIN 8MM WHITE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASBM62 Amphenol PCD 287290 2016+ TERM BLOCK 3CONT DIN 8MM YELLOW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796638-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-796638-2 TE Connectivity AMP Connectors 157520 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-796638-2 TE Connectivity AMP Connectors 298490 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796638-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796638-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 22POS 5.08MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
311-83-133-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-83-133-41-001101 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-83-133-41-001101 Preci-Dip 147790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-83-133-41-001101 Preci-Dip 298070 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1755640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1755640000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1755640000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER PIN 90 30POS AU BK EKT Electronics Co., Ltd
1755640000 Weidmuller 147570 2016+ TERM BLOCK HDR 30POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1016320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1016320000 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1016320000 Weidmuller 157520 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1016320000 Weidmuller 297490 2016+ TERM BLOCK PLUG 17POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1946200000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1946200000 Weidmuller 147160 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1946200000 Weidmuller 298750 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IL-WX-36SB-VF-B-E1000E Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount Tin
IL-WX-36SB-VF-B-E1000E JAE Electronics 157719 2015+ CONN 36POS 0.8MM SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IL-WX-36SB-VF-B-E1000E JAE Electronics 88450 2015+ CONN 36POS 0.8MM SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
812-22-004-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 4 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-004-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-004-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 4POS SNGL .315 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-004-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 4POS SNGL .315 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-004-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 4POS SNGL .315 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
174047-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.098" (2.50mm)
174047-2 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
174047-2 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
174047-2 Molex 15000 2016+ connector enkaite Electronics Co., Ltd
87224-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
87224-4 Electronics 26411 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
87224-4 Electronics 26411 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
87224-4 IC 38842 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
87224-4 STOCK 45940 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0190070062 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated