Location : Home > S > SIT3809AI-G-28SZ
SIT3809AI-G-28SZ
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3809AI-G-28SZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3809AI-G-28SZ OSC MEMS PROG 2.8V SMD 57059 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3809AI-G-28SZ OSC MEMS PROG 2.8V SMD 97890 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
66925-523LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3010217 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 500 MCM (kcmil)-2/0 AWG
3010217 38304 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3010217 Phoenix Contact 147560 2016+ FEED-THRU TERM BLOCK 36MM Unitronix Electronics Limited
1640470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1640470000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1640470000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 5POS BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1640470000 Weidmuller 157230 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1625850000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1625850000 Weidmuller 147660 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1625850000 Weidmuller 297890 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1932490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Blade Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1932490000 IC 58340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1932490000 Weidmuller 157240 2016+ SVZ 7.62HP/06/180SH180 SN BK Unitronix Electronics Limited
4-644456-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
4-644456-5 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-644456-5 TE Connectivity AMP Connectors 298570 2016+ CONN HEADER VERT 15POS .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-644456-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-644456-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT 15POS .100 TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1952102 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1952102 Factory 12000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
1952102 Phoenix Contact 157620 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1952102 Phoenix Contact 297690 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09185067324 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
09185067324 Electronics 26219 2015+ 2015+ Unitronix Electronics Limited
09185067324 IC 38181 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
09185067324 STOCK 467000 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
22-05-1052 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
22-05-1052 39776 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
22-05-1052 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
22-05-1052 Molex Connector Corporation 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
22-05-1052 Molex Connector Corporation 147420 2016+ CONN HEADER 5POS 2.5MM R/A TIN Unitronix Electronics Limited
60641-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 12-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated