Location : Home > S > SIT1602AIU1-25S
SIT1602AIU1-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIU1-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIU1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 139610 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIU1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 57259 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIU1-25S OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.5V 97670 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20-0508-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS GOLD
20-0508-30 Aries Electronics 157170 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS GOLD Unitronix Electronics Limited
20-0508-30 Aries Electronics 279150 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-0508-30 IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-066-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
0395354024 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
562003120 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector,
562003120 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1629390000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
1629390000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1629390000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 7.5MM 6POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1629390000 Weidmuller 157590 2016+ TERM BLOCK HDR 6POS VERT 7.5MM Unitronix Electronics Limited
T38175-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38175-15-0 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38175-15-0 NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325028-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
61300911021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
61300911021 Wurth Electronics Inc 147330 2016+ CONN HEADER 9 POS RA 2.54 Unitronix Electronics Limited
61300911021 Wurth Electronics Inc 297370 2016+ CONN HEADER 9 POS RA 2.54 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com