Location : Home > S > SIT8008ACT2-28E
SIT8008ACT2-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT8008ACT2-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT8008ACT2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 139520 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT8008ACT2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 57169 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT8008ACT2-28E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.8V 98990 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0313085 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray
833-83-058-10-457101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1649250000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1649250000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1649250000 Weidmuller 8000 2012+ SOCKET HEADER 24POS 5.08MM BLACK TPC Global Service Co.Ltd.
1649250000 Weidmuller 147240 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
155212-5303-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
155212-5303-RB Electronics 25199 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
155212-5303-RB Electronics 25199 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
155212-5303-RB STOCK 43700 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
929505-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.197" (5.00mm)
929505-6 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
929505-6 STOCK 45840 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
929505-6 STOCK 45840 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0003091033 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.198" (5.03mm)
3010-50-003-12-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
3010-50-003-12-99 CNC Tech 147630 2016+ CONN HEADER 0.100 50 POS Unitronix Electronics Limited
3010-50-003-12-99 CNC Tech 287870 2016+ CONN HEADER 0.100 50 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3010-50-003-12-99 IC 59400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
60753-2 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole Tin-Lead 0.058" (1.47mm) Dia
60753-2 658974 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
60753-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,Ltd
60753-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
6-160526-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 15.5-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated