Location : Home > S > SIT1602AIU1-28E
SIT1602AIU1-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIU1-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIU1-28E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 139510 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIU1-28E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 57159 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIU1-28E OSC MEMS PROG 2.5X2.0MM 2.8V 97470 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-43-107-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-43-107-41-001000 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
929850-01-22-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929850-01-22-10 3M 288370 2016+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 22POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929850-01-22-10 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929850-01-22-10 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 22POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
929850-01-22-10 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 22POS TPC Global Service Co.Ltd.