Location : Home > S > SIT1602AIL2-18S
SIT1602AIL2-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIL2-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIL2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 139890 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIL2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57539 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIL2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 97910 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
39-0518-00 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 39POS GOLD
39-0518-00 Aries Electronics 157350 2016+ CONN SOCKET SIP 39POS GOLD Unitronix Electronics Limited
39-0518-00 Aries Electronics 277910 2016+ CONN SOCKET SIP 39POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
39-0518-00 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0873814864 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold