Location : Home > S > SIT1602AIL2-25E
SIT1602AIL2-25E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIL2-25E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIL2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 139690 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIL2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57339 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIL2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 97710 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3205226 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Blue 14-20 AWG
3205226 Phoenix Contact 147390 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3205226 Phoenix Contact 287610 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
08-7350-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 8POS GOLD
08-7350-11 Aries Electronics 157230 2016+ CONN SOCKET SIP 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-7350-11 Aries Electronics 277350 2016+ CONN SOCKET SIP 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com