Location : Home > S > SIT1602AIL2-18E
SIT1602AIL2-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIL2-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIL2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 139990 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIL2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57639 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIL2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 98110 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1626290000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1626290000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 14POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1626290000 Weidmuller 157720 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1626290000 Weidmuller 298890 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1374060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 40 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1374060000 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1374060000 Weidmuller 157460 2016+ SLAD 40/90 3.2SN ORG Unitronix Electronics Limited
1374060000 Weidmuller 297530 2016+ SLAD 40/90 3.2SN ORG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022286343 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-828586-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold-Palladium
1-828586-0 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-828586-0 TE Connectivity AMP Connectors 298550 2016+ CONN HEADER 10POS R/A 30GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-828586-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 10POS R/A 30GOLD EKT Electronics Co., Ltd
1-828586-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 10POS R/A 30GOLD SIMEN Electronics Co.,Ltd
5102321-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
5102321-3 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5102321-3 STOCK 45310 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0395333324 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1959620000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)