Location : Home > S > SIT1602AIB8-33E
SIT1602AIB8-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIB8-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIB8-33E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 139610 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIB8-33E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 57259 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIB8-33E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.3V 97530 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-094-10-269101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 94 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold