Location : Home > S > SIT1602AIB8-30S
SIT1602AIB8-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIB8-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIB8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 139620 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIB8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57269 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIB8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 97730 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2296870 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Feed Through, Isolated (2) 12-24 AWG
2296870 785241 13+ fenkey electronics co.,ltd
2296870 785241 13+ fenyang electronics co.,ltd
2296870 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
0719090 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through White 12-30 AWG
T38051-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38051-11-0 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38051-11-0 NEW 98570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
432112-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432112-12-0 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-147424-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-147424-3 IC 57720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-147424-3 TE Connectivity AMP Connectors 298990 2016+ CONN RCPT 26POS .100 GOLD T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-147424-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 26POS .100 GOLD T/H EKT Electronics Co., Ltd
1-147424-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 26POS .100 GOLD T/H TPC Global Service Co.Ltd.
851-87-014-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
851-87-014-10-001101 Preci-Dip 157420 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-014-10-001101 Preci-Dip 298650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-87-026-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-026-10-001101 Preci-Dip 157020 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-026-10-001101 Preci-Dip 298990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com