Location : Home > 6 > 69307-040LF
69307-040LF
Share on FacebookShare on Facebook
69307-040LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
69307-040LF CONN HOUSING 40POS 2MM W/O KEY 8000 FCI 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
69307-040LF 2015+ 8000 FCI 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
69307-040LF CONN HOUSING 40POS 2MM W/O KEY 8000 FCI 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
69307-040LF standard package with RoHS 46010 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-5916783-3 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF 370POS GOLD
2-5916783-3 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-5916783-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-5916783-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET ZIF 370POS 19X19 T/H Global Thunder Electronics Co.,Ltd
A301116 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws
A301116 Eaton 157160 2016+ CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A301116 IC 40380 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A301116 NEW 97590 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395364017 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
399-87-144-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-87-144-10-003101 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
399-87-144-10-003101 Preci-Dip 147250 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Unitronix Electronics Limited
399-87-144-10-003101 Preci-Dip 287410 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL RA 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
558-10-255M16-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors PGA SOLDER TAIL 1.27MM
558-10-255M16-001101 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
558-10-255M16-001101 Preci-Dip 146970 2016+ PGA SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
558-10-255M16-001101 Preci-Dip 287950 2016+ PGA SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1633770000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 42 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1633770000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 42POS 90 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1633770000 Weidmuller 147260 2016+ TERM BLOCK HDR 42POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1633770000 Weidmuller 299130 2016+ TERM BLOCK HDR 42POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325105-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325105-26-0 IC 59800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0430450808 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold