Location : Home > S > SIT1602ACL2-33E
SIT1602ACL2-33E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACL2-33E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACL2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 139600 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACL2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57249 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACL2-33E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 99130 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-007-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-007-10-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147010 2016+ CONN SCKT 7POS .100 SNGL ROW Unitronix Electronics Limited
801-43-007-10-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287590 2016+ CONN SCKT 7POS .100 SNGL ROW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com