Location : Home > S > SIT8008ACT71-18S-48.000000D
SIT8008ACT71-18S-48.000000D
316-87-155-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 55 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0791077023 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
803-43-060-30-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
28-6575-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS TIN
28-6575-16 Aries Electronics 147270 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS TIN Unitronix Electronics Limited
28-6575-16 Aries Electronics 289010 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-6575-16 IC 59900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
431605-23-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431605-23-0 IC 59140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1044020000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1044020000 Weidmuller 157230 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 7.62MM BK Unitronix Electronics Limited
1044020000 Weidmuller 287730 2016+ TERM BLOCK PLUG 5POS 7.62MM BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com