Location : Home > C > CPT600100
CPT600100
Share on FacebookShare on Facebook
CPT600100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CPT600100 7984566 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0380460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-22 AWG
T38015-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38015-13-0 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38015-13-0 NEW 97330 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37000-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37000-14-0 IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37000-14-0 NEW 88670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1922307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1922307 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1922307 Phoenix Contact 147290 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1922307 Phoenix Contact 297730 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021323-00040C1LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021323-00040C1LF Amphenol FCI 157740 2016+ CONN RCPT 40POS SMD B/E GOLD Unitronix Electronics Limited
20021323-00040C1LF Amphenol FCI 298290 2016+ CONN RCPT 40POS SMD B/E GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38542-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0022057058 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
1586496-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole Gold
1586496-2 IC 56190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
78229-130 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
78229-130 Amphenol FCI 157850 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
78229-130 Amphenol FCI 298550 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0350689842 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 16-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated
7A27170002 Crystals and Oscillators Crystals 27.12MHz ¡À30ppm Crystal 12pF -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)