Location : Home > S > SIT1602ACL2-30S
SIT1602ACL2-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACL2-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACL2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 139610 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACL2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 57259 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACL2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 97330 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SIT1602ACL2-30S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 97330 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
853-87-054-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
M22-6361946 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
M22-6361946 Harwin Inc. 147870 2016+ 19+19 DIL LOW PROFILE SMT SKT Unitronix Electronics Limited
M22-6361946 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M22-6361946 NEW 87930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-022-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 22 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-022-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-022-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-022-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 22POS DUAL .255 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
814-22-022-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 22POS DUAL .255 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0705530001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1955590000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1955590000 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1955590000 Weidmuller 146970 2016+ BLZP 5.00/23/180F SN OR BX Unitronix Electronics Limited
0039294049 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Gold
1726880000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1726880000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 32POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1726880000 Weidmuller 157710 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1726880000 Weidmuller 298370 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1744417-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.098" (2.50mm)
1744417-3 IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1744417-3 TE Connectivity AMP Connectors 147030 2016+ 3 POS EP 2.5 HSG GLOW WIRE Unitronix Electronics Limited
1744417-3 TE Connectivity AMP Connectors 277930 2016+ 3 POS EP 2.5 HSG GLOW WIRE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1744417-3 TEConnecti 7500 Icompplus Electronics
433601-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws