Location : Home > S > SIT1602ACL2-30E
SIT1602ACL2-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACL2-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACL2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 139620 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACL2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 57269 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACL2-30E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.0V 97530 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-181-15-051101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 181POS GOLD
510-87-181-15-051101 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-181-15-051101 Preci-Dip 157820 2016+ CONN SOCKET PGA 181POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-181-15-051101 Preci-Dip 278170 2016+ CONN SOCKET PGA 181POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1761013001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1761013001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761013001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 7POS BLK 48PC EKT Electronics Co., Ltd
1761013001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 7POS BLK 48PC Global Thunder Electronics Co.,Ltd
2-282830-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-282830-2 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
2-282830-2 TE Connectivity AMP Connectors 298610 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-282830-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-282830-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.
66527-065 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 130 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold