Location : Home > S > SIT1602ACF8-30E
SIT1602ACF8-30E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACF8-30E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACF8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 97470 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT1602ACF8-30E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57259 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-139-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-139-41-006101 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-139-41-006101 Preci-Dip 147350 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-139-41-006101 Preci-Dip 287830 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776453-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1-1776453-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1776453-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TERM BLOCK HDR 11POS 5.08MM EKT Electronics Co., Ltd
1-1776453-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TERM BLOCK HDR 11POS 5.08MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
32-81000-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD