Location : Home > S > SIT1602ACF8-28S
SIT1602ACF8-28S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACF8-28S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACF8-28S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 97670 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT1602ACF8-28S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 57359 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACF8-28S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 41935 SiTIME 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
SIT1602ACF8-28S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 139710 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACF8-28S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 97670 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1776283-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1776283-1 985765 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-1776283-1 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-1776283-1 TE Connectivity AMP Connectors 157060 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1776283-1 TE Connectivity AMP Connectors 297730 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37072-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37072-12-0 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37072-12-0 NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38162-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38162-18-0 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38162-18-0 NEW 97710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68671-050 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 100 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
68671-050 FCI 8000 2012+ DR HOR CC 50AU POLYETHER-M Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1727630000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1727630000 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1727630000 Weidmuller 157270 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1727630000 Weidmuller 298450 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0430450810 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
0430452213 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
SMS4R1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle 0.200" (5.08mm)