Location : Home > S > SIT1602ACF8-28E
SIT1602ACF8-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACF8-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACF8-28E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 139810 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACF8-28E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 57459 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACF8-28E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.8V 97870 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430212-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
PPTC171LGBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
PPTC171LGBN 14679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PPTC171LGBN 7600 16+ ROSH XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
PPTC171LGBN Sullins Connector Solutions 8000 2012+ CONN FEMALE 17POS .100 R/A TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
929850-01-12-10 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929850-01-12-10 Distributor 171910 The Newest The Newest Microtranik Components Limited
929850-01-12-10 Original 38405 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
929850-01-12-10 STOCK 46110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
801-87-033-20-442101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 33 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-033-20-442101 IC 55930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-033-20-442101 Preci-Dip 157880 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
812-22-064-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 64 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-064-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN SPRING 64POS SNGL .370 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-064-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN SPRING 64POS SNGL .370 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com