Location : Home > S > SIT1602ACF8-25S
SIT1602ACF8-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACF8-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACF8-25S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 139910 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACF8-25S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 57559 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACF8-25S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V 98070 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-262-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
430502-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430502-11-0 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-83-094-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 94 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
4-1437532-3 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS
4-1437532-3 IC 56800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-1437532-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-1437532-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET ASSY 28POS 500 SER EKT Electronics Co., Ltd
4-1437532-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN SOCKET ASSY 28POS 500 SER Global Thunder Electronics Co.,Ltd