Location : Home > S > SIT1602ACF8-30S
SIT1602ACF8-30S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACF8-30S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACF8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 139510 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACF8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 57159 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACF8-30S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 3.0V 99170 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3249143 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-28 AWG
3249143 Phoenix Contact 139700 NEW RoHS MSDBV 2 5 FindCores Electronics Inc.
3249143 Phoenix Contact 241930 1538+ MSDBV 2 5 Alphatek Technology Limited
3249143 Phoenix Contact 241930 1538+ MSDBV 2 5 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3249143 Phoenix Contact 87910 2015+ MSDBV 2 5 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
0386001830 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 30 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
28-3554-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS GLD
28-3554-11 Aries Electronics 147650 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS GLD Unitronix Electronics Limited
28-3554-11 Aries Electronics 278000 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-041-20-101101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-041-20-101101 IC 56000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-041-20-101101 Preci-Dip 147260 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1616220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1616220000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1616220000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 11POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1616220000 Weidmuller 147230 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0022053061 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
0022053061 MOLEX 42500 2012+ CONNECTOR Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
1775441-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.059" (1.50mm)
1775441-2 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1775441-2 IC 37272 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1775441-2 Semiconductor 21423 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1775441-2 STOCK 43030 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0559350310 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
0559350310 molex 1200 15+ Excellent Electronics Components Inc
0559350310 molex 1200 Terminal DAEJON ELECTRONICS
1-1734709-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
1-1734709-2 Electronics 27450 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-1734709-2 Electronics 27450 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1-796640-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-796640-4 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-796640-4 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-796640-4 TE Connectivity AMP Connectors 297570 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0511420600 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.256" (6.50mm)
880-70-037-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 37 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
880-70-037-10-001101 Preci-Dip 147880 2016+ CONN HDR 37POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
880-70-037-10-001101 Preci-Dip 288610 2016+ CONN HDR 37POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com