Location : Home > S > SIT1602ACE2-18S
SIT1602ACE2-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACE2-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACE2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 139360 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACE2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57009 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACE2-18S OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 98670 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431300-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431300-13-0 IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A48130400 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.562" (14.27mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A48130400 Eaton 157230 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.562 Unitronix Electronics Limited
PPPC071LFBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PPPC071LFBN 35988 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
PPPC071LFBN ROHSPb 256000 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1759480000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1759480000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1759480000 Weidmuller 147440 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1759480000 Weidmuller 297550 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-641113-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
3-641113-8 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-641113-8 TE Connectivity AMP Connectors 297910 2016+ CONN HEADER 8POS VERT .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-641113-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-641113-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 8POS VERT .156 GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
440052-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
440052-4 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
440052-4 18459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
440052-4 TE Connectivity AMP Connectors 157440 2016+ CONN HEADER 4POS VERT TIN T/H Unitronix Electronics Limited
440052-4 TE Connectivity AMP Connectors 288910 2016+ CONN HEADER 4POS VERT TIN T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com