Location : Home > S > SIT1602ACE2-18E
SIT1602ACE2-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACE2-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACE2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 139460 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACE2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 57109 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACE2-18E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 1.8V 98870 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-87-150-41-205101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
310-87-150-41-205101 IC 57340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-150-41-205101 Preci-Dip 147530 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
416-87-236-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
851-83-045-40-252101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1673280000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1673280000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08MM 90 21POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1673280000 Weidmuller 157180 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1673280000 Weidmuller 297770 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0901522130 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin