Location : Home > S > SIT1602ACE2-25E
SIT1602ACE2-25E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACE2-25E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACE2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 140210 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACE2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 57859 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACE2-25E OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V 98470 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-93-124-13-041001 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 124POS GOLD
510-93-124-13-041001 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-93-124-13-041001 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
510-93-124-13-041001 Mill-Max Manufacturing Corp. 147240 2016+ CONN SOCKET PGA 124POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-93-124-13-041001 Mill-Max Manufacturing Corp. 287990 2016+ CONN SOCKET PGA 124POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
42-3553-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS GLD