Location : Home > S > SIT1602ACB7-28E
SIT1602ACB7-28E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACB7-28E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACB7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 139730 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACB7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 57379 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACB7-28E OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.8V 97850 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
853-87-030-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-87-030-30-001101 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-030-30-001101 Preci-Dip 147860 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-030-30-001101 Preci-Dip 287710 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284509-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-284509-3 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284509-3 TE Connectivity AMP Connectors 156940 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-284509-3 TE Connectivity AMP Connectors 297910 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1445940-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount Gold
1957030000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)