Location : Home > S > SIT1602ACB7-25S
SIT1602ACB7-25S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602ACB7-25S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602ACB7-25S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 139630 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602ACB7-25S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 57279 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602ACB7-25S OSC MEMS PROG 2.0X1.6MM 2.5V 97870 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1725580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1725580000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 36POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1725580000 Weidmuller 157250 2016+ TERM BLOCK HDR 36POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1725580000 Weidmuller 297850 2016+ TERM BLOCK HDR 36POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1761973001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1761973001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761973001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 22POS BLK 18PC TPC Global Service Co.Ltd.
1761973001 Weidmuller 147560 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited