Location : Home > S > SIP050-1X12-157BLF
SIP050-1X12-157BLF
Share on FacebookShare on Facebook
SIP050-1X12-157BLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIP050-1X12-157BLF 2015+ 8000 FCI 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37170-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37170-10-0 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37170-10-0 NEW 98450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3036411 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 12-28 AWG
3036411 IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3036411 Phoenix Contact 147750 2016+ GND TERM BLOCK 28-12AWG Unitronix Electronics Limited
1757420000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1757420000 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1757420000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1757420000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB B2L 3.5/12 AU BK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1757420000 Weidmuller 297410 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
N2526-5002-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-178802-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.150" (3.81mm)
1-178802-8 Distributor 89870 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1-178802-8 IC 36782 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-178802-8 Original 39905 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1-178802-8 STOCK 46450 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1053082214 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)
1053082214 Molex, LLC 157210 2016+ NANO-FIT RCPT HSG DLR 14CKT TPA Unitronix Electronics Limited
104361-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold