Location : Home > S > SIP1X32-001BLF
SIP1X32-001BLF
Share on FacebookShare on Facebook
SIP1X32-001BLF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIP1X32-001BLF SIP1X32-001BLF SIP SOCKET 32 POS 8000 FCI 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SIP1X32-001BLF SIP1X32-001BLF SIP SOCKET 32 POS 8000 FCI 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SIP1X32-001BLF SIP1X32-001BLF SIP SOCKET 32 POS 8000 FCI 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SIP1X32-001BLF 2015+ 8000 FCI 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-258-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-116-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-116-41-004101 Preci-Dip 147440 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-116-41-004101 Preci-Dip 298910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
317-87-130-01-687101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold