Location : Home > 4 > 445C23L20M00000
445C23L20M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C23L20M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C23L20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD 41505 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C23L20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD 139280 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
445C23L20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD 56929 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C23L20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD 87350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445C23L20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD 87350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C23L20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD 56929 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C23L20M00000 CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD 87350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-147-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-796699-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
2-796699-3 TE Connectivity AMP Connectors 157480 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796699-3 TE Connectivity AMP Connectors 298510 2016+ TERM BLOCK HDR 23POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-018-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-83-018-10-453101 Preci-Dip 147480 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-018-10-453101 Preci-Dip 288570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-83-218-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-218-41-004101 IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-218-41-004101 Preci-Dip 146970 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-218-41-004101 Preci-Dip 287950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com