Location : Home > S > SE041C685KAR
SE041C685KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SE041C685KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SE041C685KAR CAP CER 6.8UF 100V 10 RADIAL 782600 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SE041C685KAR CAP CER 6.8UF 100V 10 RADIAL 1523100 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SE041C685KAR CAP CER 6.8UF 100V 10 RADIAL 877800 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SE041C685KAR 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
SE041C685KAR RoHS 75201 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SE041C685KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 6.8uF 100volts 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com