Location : Home > M > MLP281M450EB0C
MLP281M450EB0C
Share on FacebookShare on Facebook
MLP281M450EB0C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP281M450EB0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 280uF 450Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLP281M450EB0C CAP ALUM 280UF 20 450V FLATPACK 795800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP281M450EB0C CAP ALUM 280UF 20 450V FLATPACK 77590 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLP281M450EB0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 280uF 450Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd